PRODUKCJA PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH, PRODUKTÓW PROEKOLOGICZNYCH, PROBIOTYKÓW, MIKROORGANIZMÓW

Oprócz produkcji znanych już na rynku produktów przeciw szkodnikom, zajmujemy się również ich darmową dystrybucją na terenie całego kraju. Produkty są oryginalnie pakowane, a ich transport odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i dbałością o jakość towaru. Istnieje także możliwość wysyłki pocztą.

KARBITT

Węglik wapnia.

Pojemność:  0,5kg i 0,9kg  - puszka metalowa    

KRETO TERROR

Kreto terror jest skutecznym płynnym środkiem do odstraszania kretów i nornic. Może być stosowany na lotniskach, ziemnych konstrukcjach hydrotechnicznych, nasypach kolejowych, wałach przeciwpowodziowych i obiektach sportowych.

Pojemność: 500ml.

Zdjęcie nr 17

KRETOBITT

Preparat tworzy w miejscach zastosowania barierę przed kretem penetrującym teren w celu poszukiwania żywności.

Pojemność: 80g tuba – granulat na krety.

NAWÓZ TRAWNIKOWY ZAPOBIEGAJĄCY POWSTAWANIU KRETOWISK 2 W 1

Zawiera wszystkie podstawowe odżywki (azot, fosfor, potas). Wapń z magnezem stanowią składniki odżywcze, które polepszają wykorzystanie azotu w glebie i regulują jej odczyn, eliminując zakwaszanie. Magnez z żelazem wpływają na syte zabarwienie trawnika.

Zeolitowy składnik nawozu zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni. Przy regularnym i całorocznym stosowaniu nawozu do trawników krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz  do trawników można stosować do wszystkich rodzajów trawników.

OLEJ KAMFOROWY

Produkt zawiera składniki znane ze skutecznego odstraszania kretów. Gotowy do użycia preparat w postaci płynu – zawiera olej kamforowy, tworzy barierę zapachową dla kretów. Preparat nie jest środkiem ochrony roślin, nie jest produktem biobójczym. Można go stosować na terenach rekreacyjnych, w parkach, ogrodach, na polach golfowych, boiskach sportowych itp. Preparat ulega całkowitej biodegradacji, jest przyjazny środowisku.

Pojemność: 750ml.

SUPERFOFAT SNAIL

Proszek na ślimaki.

Pojemność: 200g tuba.

RATOXIN

Granulat na gryzonie. Produkt w formie granulatu przeznaczony dla szczurów i myszy. Jako aktywny składnik zawiera cholekalcyferol w ilości 0,76g/kg.  Mechanizm działania polega na wypłukiwaniu wapnia z kości i wzroście jego zawartości w surowicy. Wskazane dla gryzoni opornych na antykoagulanty. Już w drugim dniu spożywania granulatu występuje brak łaknienia, przez co gryzonie nie uszkadzają już żywności, pobierają minimalną ilość produktu – zabieg staje się ekonomiczny.

Pojemności:

  • 90g saszetka,
  • 250g butelka plastik         

PANKO

Atomizer - repelent, skutecznie odstraszający komary, kleszcze, muchy oraz inne owady latające. Łagodzi skutki ukąszeń. Zawiera DEET – najskuteczniejszą substancję repelacyjną. Po jednorazowej aplikacji skuteczny 8 – 10 godzin.

Pozwolenie nr 2425/05

Pojemności:

  • 50ml,
  • 75ml,
  • 100ml,
  • 90/120ml puszka aerozol

CZERWONA MRÓWKA

Gotowy do użycia preparat higieniczny do zmywania żywych i martwych mrówek z tarasów, chodników, ścian, roślin itp. Preparat  w postaci płynu – zawiera wiązki powierzchniowo czynne. Preparat nie jest środkiem ochrony roślin, nie jest produktem biobójczym. Produkt ekonomiczny – opakowanie zawiera 3-krotnie więcej preparatu niż powszechnie stosowane preparaty aerozolowe.

Pojemność: 450ml butelka plastik – płyn.

EKOPAN SPRAY NA MRÓWKI

Preparat aerozolowy przeznaczony do zwalczania mrówek.

Pojemność: 300ml puszka – aerozol na mrówki.

FORMITOX

Preparat w miejscach zastosowania tworzy barierę dla nachodzących i bytujących mrówek - 100% skuteczności. Preparat  w postaci proszku na mrówki, zawiera kamforę. Preparat przeznaczony jest do zapobiegania bytności mrówek nachodzących do pomieszczeń i mieszczących się na obrzeżach domów, a także mrówek faraona gnieżdżących się w domach. Pomocniczo może być stosowany przy zwalczaniu rybików cukrowych. Preparat nie jest środkiem ochrony roślin, nie jest produktem biobójczym.

Pojemnosć: 100g tuba – proszek na mrówki.

EKOPAN BIO MSZYCA

Ekologiczny preparat do higieny i oczyszczania roślin domowych lub doniczkowych. Usuwa z liści żywe i martwe mszyce, kurz, stare lub zmatowiałe naloty np. po nabłyszczaczach.   Preparat oparty na związkach powierzchniowo czynnych z ekstraktami czosnku i papryki chili.

Pojemność: 300 ml puszka – aerozol na mszyce.

ZIELONA MSZYCA

Produkt do higieny i oczyszczania domowych i ogrodowych  roślin ozdobnych. Usuwa z roślin żywe i martwe mszyce, kurz, stare lub zmatowiałe naloty, np. po nabłyszczaczach. Produkt zawiera związki powierzchniowo czynne. Preparat nie jest środkiem ochrony roślin, nie jest produktem biobójczym. Produkt ekonomiczny – opakowanie zawiera 3-krotnie więcej preparatu niż powszechnie stosowane aerozole.

Pojemność: 450ml butelka plastik.

CYTHIOCLOPRID

Dwuskładnikowy preparat na muchę - preparat przeznaczony do   zwalczania owadów latających w pomieszczeniach dla zwierząt, pomieszczeniach       użyteczności publicznej i magazynach. Preparat owadobójczy zawiera 1g/kg imidaclopridu. Substancja czynna zawarta w preparacie ma działanie pokarmowe i kontaktowe. Pozwolenie nr 4755/12

Pojemności: 

  • 25g saszetka + butelka plastik,
  • 300g woreczek + butelka plastik  
  • 1kg woreczek + butelka plastik

EKOPAN SPRAY NA MUCHY

Preparat aerozolowy przeznaczony do zwalczania owadów latających – much w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej (z wyjątkiem szpitali, żłobków, przedszkoli). Pozwolenie nr 3229/07.

Pojemność:  300ml

[plik]nr[plik]

METYLOCLOPRID 5 WP

Preparat przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach dla zwierząt, pomieszczeniach użyteczności publicznej i magazynach, zlewniach mleka. Preparat owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera 5g/kg imidaclopridu. Substancja czynna zawarta w preparacie ma działanie pokarmowe i kontaktowe (preparat posiada zdolność przenikania przez powierzchnię ciała owadów).

POZWOLENIE nr 4420/11

Zapraszamy do kontaktu